برای واریس پیش چه دکتری باید رفت
تاریخ انتشار : 1400/01/01 بازدید : 945

برای واریس پیش چه دکتری باید رفت

انتخاب صحیح پزشک برای درمان مشکل پزشکی حائز  اهمیت فراوانی است چرا که ، نه تنها باعث کاهش اتلاف هزینه و وقت شما می گردد، بلکه باعث درمان درست و بهینه وقت شما خواهد شد.

 به همین دلیل برای انتخاب پزشکی که برای واریس شما مناسب باشد به این نکات توجه کنید:

توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید برای درمان مشکل واریس خود به پزشکی مراجعه کنید که تمامی انواع واریس را به خوبی بتوانند درمان و تشخیص دهد، بهترین گزینه کلینیک های قلب می باشد، که در انتها به برخی از بزرگترین و باسابقه‌ترین آنها در امر درمان واریس اشاره شده است

برای درمان واریس به چه کلینیکهایی مراجعه کنیم:

واریس در کلینیک های قلب و عروق درمان

اولین دسته از پزشکانی که در درمان واریس می توانند شما رابه خوبی کمک کنند، پزشکان متخصص قلب و عروق می باشد.

 توجه داشته باشید که به صورت عمده دو نوع واریس وجود دارد: واریس های سطحی و واریس های عمقی.

 واریس های سطحی به دو دسته واریس های ظریف و واریس های عروق درشت تر سطحی تقسیم‌بندی می‌شود. واریس های عمقی به اتسا و شل شدن دیواری رگهای وریدی در عمق پا و دست اشاره شده اند، که به صورت معمول قابل مشاهده نمی باشد، و تنها توسط سونوگرافی و بررسی های تخصصی و دقیق قابل کشف میباشد . کلینیکهای قلب که در ادامه اشاره شده است سابقه و اعتبار بالایی در رابطه با تشخیص و درمان کلیه ی انواع واریس ها چه واریس های سطحی و چه واریس های عمقی  را برخوردار می باشند.

 دقت کنید که درمان و تشخیص واریس نیازمند به تجهیزات تخصصی بوده و در مطب همه ی متخصصان قلب یافت نمی‌شود.

 لذا برای اینکه برای درمان و تشخیص واریس خود انتخاب صحیح و بی نقصی را انجام دهید، بهتر است به کلینیک هایی که در ادامه اشاره شده است مراجعه کنید.

 

درمان واریس در کلینیک های زیبایی

برخی متخصصین پوست برای درمان واریس های سطحی عروق کوچک می توانند توسط تیم  کاملا حرفه ای ما، در رابطه با لیزر و اسکلروتراپی به شما کمک کنند.

 ولی دقت داشته باشید که درمان واریس های سطحی بدون معاینه پزشکی و بررسی واریس های عمری می تواند نتایج فاجعه باری به همراه داشته باشد.

 لذا در صورتی که واریس سطحی خود را می‌خواهید تحت نظر متخصص پوست درمان کنید، حتما بهتر است ابتدا برای بررسی و معاینه ی واریس های عمقی خود به کلینیک‌های واریس که تحت نظربهترین متخصصین و فوق تخصص قلب اداره می‌شو،د مراجعه کنید که در ادامه به آنها ذکر شده است.

درمان واریس و جراحی

فوق تخصص های جراحی عروق در صورتی که واریس های شما نیازمند جراحی باشد، می‌توانند به شما کمک کنند که معمولاً به صورت ثانویه در صورت نیاز در کلینیک های واریس برای شما برنامه ریزی میکنند، که بهترین نتیجه راببینید.

 لذا بهترین گزینه برای تشخیص و درمان بیماری های واریس مراجعه، به کلینیک های واریس یا پزشکانی میباشد که تبحر و سابقه بالایی در درمان واریس دارند.

 در ادامه برخی از این کلینیک ها و پزشکان که بر اساس میزان رضایتمندی مراجعین خود مرتب سازی شده اند گردآوری شده است.

 درصورت تمایل می توانید نظرات خود را با بقیه مراجعین مادر میان بگذارید .


پزشکان مرتبط

:: واریس


برای واریس پیش چه دکتری باید رفت
هم
درد
اول
.
.
.