مشاوره آنلاین و نوبت دهی پزشکان همدرد اول
مشاوره آنلاین و نوبــــت دهـی پزشکــــــــان

بهترین دکتر ارتوپد جهان

بهترین دکتر ارتوپد

 

رشته ارتوپدی که به درمان بیماری‌های استخوان و عضله و به صورت کلی بیماری ها و دردهایی که در کل بدن ما به وجود می‌آیند  می‌پردازد  این رشته به صورت تخصصی و فوق تخصصی می باشد 

رشته ارتوپدی برای درمان و تشخیص صدها و هزاران بیماری و بالغ بر ده ها هزار عمل جراحی تعریف شده .

 

چگونگی به وجود آمدن روش های درمانی

تک تک این اعمال جراحی بیماری ها ، درمان  ها ،  روش های تشخیصی ، در طی سالیان گذشته که از عمر رشته ارتوپدی می‌گذرد تبیین و نگارش شده اند و اغلب این روش ها و درمان ها توسط  پزشکان ارتوپد به عمل آمده اند . به طوریکه عمل جراحی تعویض مفصل زانو یا دیسک کمر  توسط پزشک ارتوپد تخصص در همان زمینه مطالعه ، تحقیق و در نهایت نگارش شده است

 

علت تفکیک شاخه های درمانی ارتوپد  

باتوجه به اینکه هر یک از روش های درمانی که در علم ارتوپدی وجود دارد توسط یک ارتوپد متخصص در همان زمینه نگارش و کشف شده است به همین دلیل است که پزشکی که به عنوان مثال عمل جراحی زانو را طراحی و تحقیق کرده و نگارش کرده است به عنوان بهترین فرد درمانگر مشکل تعویض مفصل زانو به حساب می‌آید.

به این صورت پزشک ارتوپدی وجود ندارد که در کلیه ی اعمال جراحی به عنوان بهترین دکتر ارتوپد جهان برای همه اعمال و درمانهای ارتوپدی شناخته شود.

 

چگونه بهترین دکتر ارتوپد را پیدا کنیم

اگر شما دچار مشکل ارتوپدی هستید و دنبال بهترین ارتوپد برای درمان خود میباشید لیستی که در ادامه مشاهده می کنید گلچینی از بهترین کلینیک ها و پزشکان ارتوپد می باشد که می تواند شما را برای تشخیص و درمان مشکلتان راهنمایی کند.

پزشکان و کلینیک های زیر بر حسب رضایتمندی مراجعین خود مرتب شدند و شما نیز اگر تحت درمان و تشخیص با آنها قرار گرفته اید می توانید  نظرات خود را با بقیه مراجعین درمیان بگذارید .

اگر مشکل خاصی هم در معاینه و تشخیص شما کشف شود که نیازمند درمان فوق تخصصی و خاص در خارج از ایران باشد به قطع یقین پزشکانی که در زیر معرفی شده اند شما را به بهترین پزشک و بهترین دکتر ارتوپد در جهان معرفی خواهند کرد.

هم
درد
اول
.
.
.