مشاوره آنلاین و نوبت دهی پزشکان همدرد اول
مشاوره آنلاین و نوبــــت دهـی پزشکــــــــان
برای درد لگن به چه دکتری مراجعه کنیم
تاریخ انتشار : 1400/02/01 بازدید : 3250

برای درد لگن به چه دکتری مراجعه کنیم

 

اگر دچار درد لگن هستید و نمی دانید مناسبترین پزشک برای مشکل شما کیست در ادامه سعی خواهم کرد راهکارهایی برای یافتن مناسبترین پزشک به شما معرفی کنم تا پاسخ این سوال که برای درد لگن به چه دکتری مراجعه کنیم را  به درستی بیابید.

اگر بدنبال جواب سریع هستید مراجعه به کلینیک ارتوپدی بهترین گزینه برای مراجعه اولیه برای تشخیص و درمان درد لگن در خانها و آقایان می باشد، چرا که شما در یک مجموعه و کلینیک ارتوپدی دسترسی همزمان به پزشکان ارتوپد، پزشکان ارتوپد فوق تخصص ارتوپدی لگن، پزشکان داخلی مغز و اعصاب ،پزشکان جراحی مغز و اعصاب، پزشکان طب فیزیکی و متخصصین درد و سایر تخصص ها و فوق تخصص ها را به صورت همزمان داشته و در صورت ویزیت توسط یک پزشک بدون نیاز به خروج از مجموعه می توانید با پزشکان دیگر مشورت کرده و مشکل خود را به صورت کامل بیان کرده و تشخیص و درمان  دقیق دریافت کنید.

در انتهای همین صفحه کلینیک های ارتوپدی که در زمینه تشخیص و درمان مشکل لگن تخصص و سابقه بالایی دارند و رضایتمندی مناسبی از مراجعین خود دریافت کرده اند را میتوانید بیابید.

فهرست:

پزشک و دکتر مناسب برای تشخیص و درمان دقیق درد لگن در خانمها:

متخصص زنان و زایمان برای درد لگن

متخصص ارتوپد یا جراح اعصاب نرولوژی و طب فیزیکی برای درد لگن

متخصص ارتوپد برای درد لگن

متخصص جراحی عمومی برای درد لگن

متخصص داخلی و فوق تخصص روماتولوژی  برای درد لگن

متخصص اورولوژی یا  کلیه و مجاری ادراری  برای درد لگن

پزشک و دکتر مناسب برای تشخیص و درمان دقیق درد لگن درآقایان

سخن پایانی

پزشک و دکتر مناسب برای تشخیص و درمان دقیق درد لگن در خانمها:

 از آنجایی که آناتومی بدن خانم ها با آقایان متفاوت است طبیعی است که علل ایجاد درد در این جنس نیز با آقایان متفاوت باشد و به همین علت متخصصین و پزشکان متفاوتی مسئول تشخیص و درمان درست و دقیق  مشکلات مربوط به لگن را در خانمها به عهده دارند.

در زیر برخی از علائمی که می‌توانند راهنما و کمک کننده در یافتن دکتر و پزشک مناسب جهت تشخیص و درمان درد لگن شما باشد را با هم مرور می کنیم.

متخصص زنان و زایمان برای درد لگن:

 اگر درد لگن شما همراه با مشکلات عادات ماهانه و یا ترشحات چرکی بدبو از ناحیه تناسلی و واژن می باشد بهترین پزشک جهت مراجعه، متخصصین زنان خواهند بود که در لیست انتهای همین صفحه پزشکانی که از نظر شما امتیاز و رضایتمندی بالاتری داشته‌اند لیست شده و میتوانید جهت مراجعه از آنها کمک بگیرید

متخصص ارتوپد یا جراح اعصاب نرولوژی و طب فیزیکی برای درد لگن:

 

اگر درد لگنی که دارید  همرا ه با هر یک از موارد زیر میباشد احتمالا دچار دیسک و سیاتیک کمری بوده و بهتراست به کلینیک ارتوپدی یا پزشکانی که مشکلات کمر را تشخیص و درمان میکنند مراجعه کنید.

اگر درد لگن شما :

به پاهای شما منتشر می‌شود

یا به سمت کمر انتشار پیدا می‌کند

 و گاهی دچار بی حسی در پا های خود میشوید

یا احساس گرفتگی عضلات در پشت زانو،

 احساس ضعف در هنگام راه رفتن

، احساس گرفتگی عضلات کمر،

 سابقه قبلی سیاتیک یا دیسک کمر دارید

و یا دچار درد در پاها و پاشنه پا به همراه درد لگن می شوید

بهترین گزینه برای شما مراجعه به کلینیک ارتوپدی می باشد که در آنجا تمامی پزشکانی که  که آسیب های کمری، سیاتیک و دیسک کمر را مداوا می کنند حضور دارند. از جمله این متخصصین میتوان به متخصص ارتوپدی ، جراحی اعصاب،  متخصص مغز و اعصاب و طب فیزیکی اشاره کرد.

متخصص ارتوپد برای درد لگن:

اگر دردهایی که تجربه می‌کنید در ناحیه لگن  بوده و همرا ه با لنگش بوده و در هنگام راه رفتن و  با هرقدم دچار درد در ناحیه لگن میشوید در این صورت احتمالا دچار آرتروز یا سیاه شدگی استخوان لگن شده و باید به کلینیک ارتوپدی و یا متخصص ارتوپدی مراجعه کنید. تمامی متخصصین و کلینیک های ارتوپدی در این مورد تخصص نداشته و سعی شده در پایان این صفحه متخصصین و پزشکان متبحر از نظر شما گرداوری شود.

اگر در پوشیدن جوراب و کفش دچار مشکل میشوید و یا نشستن در دستشویی و پیاده روی طولانی برای شما عذاب اور است بهتر است اولین مراجعه شما به کلینک ارتوپدی یا متخصص ارتوپدی باشد .

متخصص جراحی عمومی برای درد لگن:

 اگر درد لگن شما در هنگام سرفه کردن، خندیدن، عطسه کردن و یا استفاده از دستشویی ایرانی افزایش پیدا کرده و در ناحیه زیر شکم و اطراف لگن حس می شود در این صورت احتمال وجود فتق و بیماری های داخل شکم وجود دارد و یکی از بهترین متخصصین برای تشخیص و درمان این گونه دردها  متخصصین جراحی عمومی و فوق تخصص های دستگاه گوارش می باشد.

تعدادی از این پزشکان و متخصصین که مراجعه کنندگان رضایتمندی بالاتری داشته اند در انتهای همین لیست و همین صفحه گنجانده شده که می توانید جهت دریافت ویزیت بر روی صفحه آن ها وارد شده و نوبت تلفنی و اینترنتی دریافت کنید.

متخصص داخلی و فوق تخصص روماتولوژی  برای درد لگن:

اگر دردی که در لگن و اطراف لگن خود حس می کنید همراه با خشکی صبحگاهی بوده و همراه با آفت دهان و تاری دید گاهگاهی می باشد علت روماتیسمی برای مشکل شما مطرح می باشد که  متخصصین روماتولوژی و متخصصین داخلی می توانند بیشترین کمک را در تشخیص و درمان درد شما داشته باشند.

متخصص اورولوژی یا  کلیه و مجاری ادراری  برای درد لگن:

اگر دردها و مشکلات اطراف لگن همراه با سوزش ادرار و بوی بد ادرار می باشد یکی از  علل این دردها عفونت‌های مثانه و عفونت های ادراری و عفونت های لگنی بوده که یکی از پزشکان و تخصص هایی که بسیار به شما می تواند کمک کند متخصص اورولوژی یا  پزشکان متخصص مجاری ادراری و کلیه می باشد که برخی از از این متخصصین در انتهای لیست گنجانده شده اند.

پزشک و دکتر مناسب برای تشخیص و درمان دقیق درد لگن درآقایان:

علل درد لگن در آقایان و و مردان بسیار شبیه خانم ها بوده و همان اصول در اینجا نیز صدق می کند .با این تفاوت که مشکلات ناحیه تناسلی ، بیضه ، فتق ، واریکوسل و مشکلات پروستات قسمت عمده‌ای از دردهای لگن را باعث می شوند و تشخیص و درمان این دردها در حیطه تخصص ارولوژی می باشد

سخن پایانی

 همان طور که می بینید علل بسیار متنوع و مختلفی برای دردهای لگن وجود دارد که هرکدام در تخصص خاصی به صورت بهینه تشخیص و درمان میشود.

اگر بخواهیم به صورت کلی یک پزشک و مجموعه را به شما معرفی کنیم که قسمت عمده ای از دردهای لگن را تشخیص داده و از مراجعه بیمورد جلوگیری شود بدون شک  پاسخ این سوال کلینیک ارتوپدی و پزشکان متخصص ارتوپد می باشد که در ادامه لیستی از کلینیک های ارتوپدی و پزشکان ارتوپدی که در این زمینه فعالیت بیشتر داشته و  تبحر و تخصص بالاتری دارند و در مطب و مجموعه‌ای آنها خدمات و روش های تشخیصی مناسب برای این منظور وجود دارد را به ترتیب رضایت مندی شما عزیزان لیست کرده ایم .

 

 

 

 


پزشکان مرتبط

:: متخصصین زنان

:: متخصص جراحی عمومی

:: متخصصین ارتوپد


برای درد لگن به چه دکتری مراجعه کنیم متخصص درد لگن دکتر برای درد لگن ارتوپد درد لگن فوق تخصص لگن
هم
درد
اول
.
.
.